📌2 жовтня 2018 року серед студентів факультету міжнародної економіки відбувся конкурс наукових студентських робіт з «Інтелектуальної власності»📝

2 жовтня 2018 року серед студентів факультету міжнародної економіки відбувся конкурс наукових студентських робіт з «Інтелектуальної власності». Організатор конкурсу – к.ю.н., ст. викладач Ткачук А. С. Оцінювали конкурсні роботи зав. кафедри ЕП та УБ, д.е.н. Сментина Н. В., к.е.н. Репушевська Ю. О., к.ю.н. Гніздовська Г. М.

Студенти представили на конкурс 14 презентацій українською, російською та англійською мовою. Роботи були присвячені об’єктам авторського та патентного права, а також торговельним маркам. Переможницею конкурсу стала студентка 58 групи ФМЕ Петрова Ганна, яка розповіла про особливості сплати роялті за використання музичних творів у публічних закладах.

Дякуємо всім, хто взяв участь у цьому заході!