📌20.05.2022 р. для студентів 3 курсу ФМОІТ було проведено зустріч з представником ПП «РАСК.ІН-АГРО»

20 травня 2022 року в рамках навчально-економічної практики для студентів 3 курсу ФМОІТ, к.е.н., доцентом кафедри бухгалтерського обліку та аудиту Старенькою Ольгою Миколаївною було організовано та проведено дуже цікаву зустріч з представником ПП «РАСК.ІН-АГРО», щодо використання програм BAS Бухгалтерія ПРОФ/КОРП.

Запрошеним фахівцем була Марина Мироненко, яка ознайомила студентів з програмними продуктами управлінського та бухгалтерського обліку BAS; провела дуже цікаву презентацію програм BAS Бухгалтерія ПРОФ/КОРП. В якій детально було викладено організацію початку роботи з програмою, питання методики ведення обліку, від введення первинних документів і бухгалтерських операцій до отримання аналітичних звітів і підготовки бухгалтерської та податкової звітності. Велика увага приділилася загальним правилам роботи користувача у середовищі системи, розглядалися сервісні можливості програми.

Доповідь фахівця дуже зацікавила студентів, бо базувалася на сучасних прикладах з практичної діяльності підприємств та надала повне уявлення про роботу з цим програмним забезпеченням.

Всі присутні брали активну участь у дискусії щодо використання програм BAS Бухгалтерія ПРОФ/КОРП та одержали відповіді на всі свої запитання.

Організатор заходу, учасники висловлюють велику вдячність запрошеному фахівцю – Мироненко Марині за дуже цікавий матеріал, приділений час, корисні приклади, спілкування, мотивацію для наших студентів, можливість долучитися до обговорення актуальних питань сучасного бізнесу та сподіваємося на подальшу співпрацю!