Місяць: Вересень 2023

Конференція Європейської асоціації інтернаціоналізації освіти#EAIE2023

Завершилася робота 33 конференції Європейської асоціації інтернаціоналізації освіти#EAIE2023. Цікаві сесії, вир комунікацій, надихаючі спікери, учасники, що представляють на полях #EAIE понад 600 університетів з 90 країн світу.

Це неймовірний досвід якій було отримано дякуючи проекту DAAD. 

https://fb.watch/nnyaiJiscA/

Цьогоріч Одеський національний економічний університет на #EAIE2023 представляла Кузіна Руслана Віліівна, д.е.н., професор кафедри бухгалтерського обліку , аудиту та аналізу ОНЕУ, стипендіат програми Маріі Скадовськоі Кюри (2023-2025), KU Leuven, Бельгія.

33 конференцію EAIE гостинно приймав Роттердам, Нідерланди – батьківщина програми Erasmus+ та, водночас, найбільший порт Європи. [/vc_column_text]

[/vc_column][/vc_row]

Онлайн-конференція від Erasmus+ : “Розвивайте свою мережу та поділіться досвідом інтернаціоналізації на конференції EAIE”

Erasmus+ запрошує вас приєднатися до онлайн-конференції на тему “Розвивайте свою мережу та поділіться досвідом інтернаціоналізації на конференції EAIE”.

👉Дата проведення: 11 жовтня 2023, 14:30-16:30 онлайн💻

📍Організатори даного заходу це Ганноверський університет імені Лейбніца та Київський національний університет імені Тараса Шевченка у співпраці з Erasmus+ Office Ukraine, Professional Network of Research & HE Managers of Ukraine (PNRM Ukraine).

✏️На цьому вебінарі ви дізнаєтеся про найбільшу та найактуальнішу професійну подію в Європі на тему інтернаціоналізації вищої освіти – Щорічну конференцію та виставку EAIE.

📍Крім того, буде пояснено, як стати спікером в EAE і поділитися своїм досвідом або стати активнішим опис: з EAIE іншими способами EAIE розшифровується як Європейська асоціація міжнародної освіти.

📌Це очолювана членами організація та Європейський центр експертних знань, мереж і експертного обміну в галузі інтернаціоналізації. Це також місце для зустрічі з вашими партнерами Erasmus+ і спілкування з багатьма іншими професіоналами.

📍Також на зустрічі буде виступати від нашого університету Професор Кузіна Руслана Віліївна🙌

📨Реєструйтесь до 10 жовтня за цим посиланням:

https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZElc-2upzsqGdfrMLCXW0mdTE2dUwFSeHUQ?_x_zm_rtaid=2KfYA75IQVSlpYvqRC_2WA.1695542685402.dc9355dba266c9096eaed77ce2d1605b&_x_zm_rhtaid=542#/registration

Про підсумки проведення IХ Міжнародної науково-практичної конференції «Економіко-правові аспекти господарювання: сучасний стан, ефективність та перспективи»

22-23 вересня 2023 року в Одеському національному економічному університеті у змішаному форматі відбулася ІX Міжнародна науково-практична конференція «Економіко-правові аспекти господарювання: сучасний стан, ефективність та перспективи».  

Співорганізаторами та учасниками конференції були науковці 70 наукових установ та закладів вищої освіти України та зарубіжжя. Активну участь в роботі конференції взяли науковці Академії прикладних наук (м. Коніні, Польша) та Інституту економіки та управління державного університету імені Стефана Баторія (м. Скерневіце, Польща).

На пленарному засіданні, яке відбулося в 111 аудиторії в корпусі № 1 та з Zoom-трансляцією, Ректор ОНЕУ, доктор екон. наук, професор А. І. Ковальов привітав учасників конференції та зазначив, що конференція відбувається в надскладні часи для України через військову агресію російської федерації, але кожний має бути на своєму місці і, разом з ЗСУ наближати нашу перемогу. 

Науковцями та фахівцями обговорювалися нагальні питання щодо виживання та перспектив розвитку малого та середнього бізнесу різних галузей економічної діяльності у складних умовах та подальшого відновлення економіки нашої держави. Ректор А. І. Ковальов відзначив високий науковий потенціал ОНЕУ та наголосив на необхідності плідної співпраці вчених університету з різними науковими закладами України та зарубіжжя, а також фахівцями різних закладів та установ, підприємцями та бізнесменами різних сфер бізнесу. 

Для участі у конференції було зареєстровано понад 200 учасників, в т.ч. трьох науковців із зарубіжних країн.

З вітанням учасників конференції виступив проректор з наукової роботи, доктор екон. наук, професор О.С. Літвінов. У промові було зазначено, що вкрай необхідно консолідувати спільні зусилля науки, бізнесу та держави щодо розробки стратегії відновлення та функціонування економіки України у вкрай важких умовах. 

Завідуючий кафедри економіки, права та управління бізнесом, яка є організатором конференції доктор екон. наук, професор А. В. Андрейченко у своєму привітальному зверненні до учасників побажав усім плідної роботи, ефективних результатів та наголосив на посиленні подальшої співпраці наукової спільноти, фахівців різних сфер економіки, бізнесменів та підприємців, представників державних структур у відбудові економіки нашої держави.

На пленарне засідання були підготовлені наступні доповіді:

ГАГАУЗ В. М., к.е.н., директор Департаменту оцінки та заставних операцій ПАТ Акціонерний банк «Південний», м. Одеса. Зміна прогнозних бізнес-моделей. 

ЧЕРНЯВСЬКА Т., доктор хабілітований, професор відділу Академії прикладних наук у м. Коніні, Польша. Перспективні напрями співапраці наукової спільноти Польщі та України щодо відновлення економіки України. 

ТАНКЛЕВСЬКА Н. С., д.е.н., професор кафедри економіки та фінансів підприємства Державного торговельно-економічного університету, м. Київ. Проблематика функціонування економіки Херсонщини.

СТОЯНОВА А.А., аспірантка 2 курсу спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Одеського національного економічного університету, Директор Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської ОВА. Впровадження інновацій агробізнесу в умовах воєнного стану: економіко-правовий аспект. 

КЛИНОВИЙ Д.В., к.е.н., с.н.с., доцент Інституту демографії та проблем якості життя Національної академії наук України, м. Київ. Класифікаційні  ознаки природно-ресурсних активів національної економіки. 

НЕСЕНЕНКО П.П., к.е.н., доцент кафедри економіки, права та управління бізнесом Одеського національного економічного університету. Магдебурське право та проблеми становлення і розвмитку місцевого самоврядування в Україні. 

KICHUK N.V., PhD in Economics, Associate Professor of the Chair of Economics, Law and Business Management Odesa National Economic University. Social entrepreneurship and its potential in the development of organizational and economic management systems.

У пленарному засіданні конференції також у Zoom-форматі взяли участь понад 70 науковців закладів вищої освіти і наукових установ України та зарубіжних країн. 

Дякуємо всім учасникам за плідну роботу та подальшої співпраці у відбудові економіки нашої держави. [/vc_column_text]

[/vc_column][/vc_row]