📌21 вересня представники Національного банку провели лекції для викладачів та студентів на теми «Управління змінами» та «Монетарна політика Національного банку»📝

21 вересня в 1 корпусі Одеського національного економічного університету представники Національного банку провели лекції для викладачів та студентів університету на теми «Управління змінами» та «Монетарна політика Національного банку». Спікери розповіли про трансформацію НБУ, реформу фінансового сектору, проектне управління та стратегію Національного банку України. Спікерами лекцій виступили директор департаменту стратегії та реформування – Відякін Михайло Миколайович та заступник директора департаменту монетарної політики та економічного аналізу – Лепушинський Володимир Олександрович.

Висловлюємо подяку Іваненко Тетяні Ігорівні з департаменту управління зв`язків з громадкістю та фінансовою обізнаності за цікавий, високоякісний, продуктивний, насичений захід, вдале поєднання науково-теоретичної і практичної частини семінару. Абсолютно виправдана ідея, що всі учасники лекції мали змогу прийняти участь у дискусії. Дуже насичені по інформації лекції з яких підчерпнули багато нового та дозволило по-новому поглянути на стан банківського сектору та перспективи його розвитку. Даний захід був організований деканатом кредитно-економічного факультету.