📌22 квітня 2021 р. у ході вивчення дисципліни «Методика викладання та інноваційні технології в навчанні» для здобувачів PHD ОНЕУ в системі ZOOM відбувся міжуніверситетський семінар на тему «Психолого-педагогічні аспекти пізнавальної діяльності студентства»!

22 квітня 2021 р. у ході вивчення дисципліни «Методика викладання та інноваційні технології в навчанні» для здобувачів PHD ОНЕУ в системі ZOOM відбувся міжуніверситетський семінар на тему «Психолого-педагогічні аспекти пізнавальної діяльності студентства».

Перед аспірантами виступили к. пед. н., доцент кафедри соціальної та прикладної психології Одеського національного університету ім. І. І. Мечникова Кириченко О. М. і к. філол. н., доцент, зав. кафедри мовної та психолого-педагогічної підготовки ОНЕУ Кіршо С. М. Аспіранти, які опановують основи педагогіки, із зацікавленням прослухали міні-лекцію, а також взяли активну участь в обговоренні визначених проблем. Теоретичні  положення були слушно доведені на прикладах з педагогічної практики викладачів. Зазначимо, що семінар відбувся в межах імплементації договору про співпрацю ОНУ ім. І. І. Мечникова та ОНЕУ про підготовку здобувачів PHD. Така співпраця викладачів провідних закладів вищої освіти підвищує якість педагогічної підготовки здобувачів PHD.