📌22 вересня відбулася зустріч Голови Правління  ПАТ «Банк Восток»  В.В. Мороховського із студентами 1-2 курсу ФФБС

22 вересня відбулася зустріч Голови Правління  ПАТ «Банк Восток»  В.В. Мороховського із студентами 1-2 курсу Факультету  фінансів та банківської справи з приводу запуску на базі освітньої програми «Міжнародний банківський бізнес» дуальної форми здобуття освіти (далі ДФЗО). ПАТ «Восток» виступає провідним партнером Одеського національного економічного університету щодо запровадження ДФЗО на спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування».

Дуальна освіта покликана наблизити систему освіти до вимог ринку праці, створити можливості надання сучасних компетентностей, підвищити конкурентоспроможність  ОНЕУ та наших випускників.  Роботодавцям ДФЗО дозволяє підготувати висококваліфікованого фахівця відповідно до вимог та особливостей його діяльності.

Пан Вадим Мороховський окреслив основні переваги ДФЗО для студентів, сконцентрувавши увагу на таких основних питаннях: відбір студентів на ДФЗО, організація процесу навчання в межах дуальної освіти, перспективи студентів у рамках здобуття дуальної освіти.