📌23 листопада 2021 року о 15:30 для студентів ФМОІТ відбудеться онлайн-зустріч із Інессою Платоновою

23 листопада 2021 року о 15:30 для студентів ФМОІТ відбудеться онлайн-зустріч із Інессою Платоновою, к. н. (PhD), CEO і натхненником PLASKE Academy, віце-президентом FIATA, віце-президентом транспортно-експедиторської компаніїАТ «ПЛАСКЕ» , учасником FIATA Logistics Institute, валідатором і ментором навчальних програм FIATA-Freight Forwarding і Supply Chain Management сертифікованим консультантом з експорту, експертом в області стратегічного маркетингу та розвитку бізнесу ,оптимізації бізнес-процесів та управління ланцюгами поставок (Supply Сһаіп management), психологом та Гештальт Психотерапевтом.
Тема заходу: Стратегія життя і побудови кар’єри
На даній зустрічі Інесса Платонова розповість про :
– свій шлях до успішної кар‘єри
– як побудувати власну кар’єру та стати успішною людиною
– стратегію життя, яка допоможе зрозуміти себе та своє місце у світі
–  область стратегічного маркетингу
–  розвиток бізнесу