📌25-го квітня 2019 року в ОНЕУ  проведено «День кар’єри ЄС», організований Представництвом ЄС в Україні в рамках проекту «Інформаційна підтримка молодіжних організацій ЄС в Україні»🤝

25-го квітня 2019 року в Одеському національному економічному університеті  проведено «День кар’єри ЄС», організований Представництвом ЄС в Україні в рамках проекту «Інформаційна підтримка молодіжних організацій ЄС в Україні». Виконавцем проекту виступає ГО «Фундація “Відкрите суспільство”».

День кар’єри ЄС – це захід, у ході якого обговорюються кар’єрні можливості для молоді в країнах Європи. Протягом дня компанії займалися пошуком фахівців, а молоді люди записувалися на стажування або співбесіду. У заході брали участь як місцеві роботодавці, так і представники європейських міжнародних компаній.

Цікавим було те, що на заході працювала панельна дискусія, на якій обговорювали ряд гострих питань щодо найактуальніших  професій  майбутнього, про правильний підхід та правила при проходженні співбесід,  а також можливості працевлаштування в Одеському регіоні.

Спікерами панельної дискусії виступили:

1. Юрій Маслов – д.е.н., проф., Голова Асоціації місцевого самоврядування «Стратегія ЄС у Дунайському регіоні», депутат Одеської обласної ради.
  2. Валерій Никифоренко – д.е.н., професор, завідувач кафедри управління персоналом і економіки праці Одеського національного економічного університету.
  3. Владимир Червяков – експерт в Executive Agency for Small & Medium-sized Enterprises (EASME).
  4. Світлана Маковеєнко – начальник відділу рекрутингу Одеського Міського Центру Зайнятості.
  5. Олександр Мансарлійський – заступник директора  компанії «Сільпо».
  6. Катерина Крошка – HR-менеджер.
  7. Андрій Нечаєв – керівник напрямку по роботі з клієнтами, учасник проекту NetWork, магістр кафедри управління персоналом та економіки праці Одеського національного економічного університету.

Модератор – Людмила Кудіна.

Після панельної дискусії для студентів запропонували вікторину на знання та володіння інформацією про Європейський Союз, його діяльність, політику та економіку країн-членів ЄС із наданням призів від Представництва ЄС в Україні.

У другій частині дня було проведено три тренінги із залученням провідних фахівців та підприємців  у сфері працевлаштування та створення власного бізнесу, а саме:

1) «Пошук успішної роботи», Олена Тринчук – тренер, керівник Центру  «Успіх», експерт у проведенні тренінгів з пошуку роботи та проходження стажування; ігор, майстер-класів для студентів та молоді, Одеський національний економічний університет;

2) «Мотиваційна лекція по створенню стартапів», Раїса Грінченко – к.е.н., доцент кафедри ЕП та ОПД, автор проекту «Стартап університет», експерт у проведенні лекцій та майстер-класів для молоді зі створення власного бізнесу, консультант щодо відкриття власної справи;

3) «Успішна кар’єра в бізнесі». Анкета «Чи здатні Ви до бізнесу?»,  Олександр Малютенко – к.е.н., підприємець, експерт у проведенні майстер-класів і тренінгів із підприємництва та бізнесу.

Захід привернув увагу не тільки студентів ОНЕУ, а й студентів інших вишів м. Одеса. Для них цікавим було ознайомлення з пропозиціями європейського ринку праці і вимогами  вітчизняних і закордонних роботодавців.