📌26-27 листопада 2021 р. відбулася І польсько-українська студентська науково-практична інтернет-конференція

26-27 листопада 2021 року відбулася І польсько-українська студентська науково-практична інтернет-конференція «Адміністрування та управління у функціонуванні сучасної економіки та суспільства». Метою конференції було висвітлення проблем, пов’язаних із функціонуванням організаційних структур, які виконують суспільні завдання, та їх діяннями щодо громадян, а також адаптацією та ефективністю дій, що пов’язані із задоволенням потреб суспільства. Організаторами конференції стали: Державний університет ім. Стефана Баторія (Польща) та Міністерство освіти і науки України.

У конференції брали участь студенти Одеського національного економічного університету, Житомирського державного університету імені Івана Франка та Державного університету «Житомирська політехніка».
В роботі конференції прийняли участь студенти ФМОІТ 31 групи Полтавцев Костянтин та Лі Денис. Вони презентували дослідження за такими науковими напрямками: удосконалення національних положень згідно з міжнародними стандартами фінансової звітності; важливість уніфікації українських стандартів обліку та МСБО в Україні.
Дякуємо учасникам та організаторам за плідну співпрацю!