26 квітня 2019 року у рамках науково-методичної підтримки розвитку об’єднаних територіальних громад Одещини  в університеті відбулася презентація культурно-мистецького проекту Кабінету міністрів України “Малі міста – великі враження – 2019”. У заході прийняв участь радник міністра культури Третьяков П.В., який під час свого виступу представив презентацію результатів  цього проекту за 2018 рік та розповив про умови участі в ньому у 2019 році. В  своїх виступах ректор університету Звєряков М.І. і проректор з наукової роботи Ковальов А.І. презентували напрацювання науковців ОНЕУ з культурного та економічного розвитку ОТГ в Одеській області та можливості підтримки громад фахівцями університету.