📌28 квітня 2021 року о 13.10 планується лекція професора кафедри математичного моделювання і статистики КНЕУ ім. В.Гетьмана д.е.н. КОЛЯДИ Юрія Васильовича на тему «Комп’ютерне моделювання обсягів легальної та тіньової економіки суспільства»!

Згідно договору про співробітництво між Одеським національним економічним університетом та Київським національним економічним університетом ім.Вадима Гетьмана, 20 квітня 2021 року відбулася гостьова лекція завідувача кафедри економічної кібернетики та інформаційних технологій ОНЕУ д.е.н., професора ЯКУБА Євгена Соломоновича на тему «Економіко-математичні методи і моделі у наукових дослідженнях» для здобувачів третього освітньо-наукового рівня вищої освіти.

У відповідь, на 28 квітня 2021 року о 13.10 планується лекція професора кафедри математичного моделювання і статистики КНЕУ ім. В.Гетьмана д.е.н. КОЛЯДИ Юрія Васильовича на тему «Комп’ютерне моделювання обсягів легальної та тіньової економіки суспільства».

Посилання для доступу:

Password: 7Rh4F4

Запрошуються всі аспіранти та зацікавлені!!!