📌28 серпня  в Одеському національному економічному університеті відбулася зустріч з корейською делегацією🤝

28 серпня  в Одеському національному економічному університеті відбулася зустріч з корейською делегацією, на чолі із генеральним секретарем міжнародної молодіжної організації «Міжнародне спілкування молоді», директором з освіти у Міжнародному інституті розвитку інтеллекту у Сеулі, а також в 39 країнах, почесним доктором психології  Лі Хон Моком.

У ході зустрічі було представлено презентацію про досвід економічного становлення у Південній Кореї,  а також про важливість і необхідність  «Mind освіти», розвитком якої займається Міжнародний інститут розвитку інтелекту (International Mind Education Institute). Південна Корея знаходиться серед лідерів рейтингу освітніх систем. Ця країна також очолює рейтинг найбільш інноваційних країн світу, що, як зазначив доктор психології Лі Хон Мок, пов’язано з «Правильним мисленням»  або «Інтелектуальним розвитком». Головна мета Міжнародного інституту розвитку інтелекту International Mind Education Institute (IMEI) полягає у формуванні сучасної людини з інноваційним типом мислення.

Mind — це інфраструктура внутрішнього світу, рівень душі людини. Кожен хоче, щоб життя стало кращим, але щоб цього досягти, необхідно спочатку знати власний рівень мислення. Коли людина знає власний тип мислення, то може програмувати своє майбутнє на успіх.

У зустрічі та обговоренні питань  стосовно важливості й необхідністі розвитку  «Mind освіти» брав участь професорсько-викладацький та адміністративний персонал університету.