📌3-14 червня 2019 р. в ОНЕУ університеті успішно відбулась навчально-виробнича практика для учнів Одеського економічного ліцею📑

3-14 червня 2019 р. в Одеському національному економічному університеті успішно відбулась навчально-виробнича практика для учнів Одеського економічного ліцею.
Заняття були активними, школярі дізнались багато цікавої інформації у різних економічних напрямках. Під час практики проводились різноманітні тренінги, ділові ігри, майстер-класи, лекції-дискусії, квести та екскурсії.
Учні брали участь у діловій грі «Хто може стати управлінцем», були на майстер-класі «Розробка бізнес-плану», відвідали лекцію-дискусію “Банківська справа у сучасному світі” і тренінг “Кар’єрне і особистісне зростання”, були учасниками квесту з міжнародної логістики, відвідали екскурсію до морського торгового порту та багато іншого.
Щиро дякуємо директору Одеського економічного ліцею – Слєсаренко Олександру Володимировичу, заступнику директора з НВР – Вареник Тетяні Іванівні та класному керівнику 10-А класу – Варшкевич Олені Гарріївні за довіру та співпрацю під час навчально-виробничної практики учнів.Кафедри, які проводили активні заняття для учнів:

• Економіки та організації підприємницької діяльності
  • Економіки, права та управління бізнесом
  • Управління персоналом та економіки праці
  • Менеджменту
  • Загальної економічної теорії та економічної політики
  • Банківської справи
  • Фінансів
  • Фінансового менеджменту та фондового ринку
  • Бухгалтерського обліку та аудиту
  • Економічного аналізу
  • Маркетингу
  • Туризму та готельно-ресторанного бізнесу
  • Міжнародної економіки
Із радістю запрошуємо учнів Одеського економічного ліцею на School Week End, який буде проводитись вже цієї осені в Одеському національному економічному університеті.