📌4-5 лютого 2021 року в ОНЕУ відбудеться IV Міжнародна науково-методична конференція!

4-5 лютого 2021 року в ОНЕУ відбудеться

IV Міжнародна науково-методична конференція

«ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ВИЩОЇ ОСВІТИ:

ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ»

Основна мета конференції – обмін досвідом роботи щодо трендів сучасної освітньої сфери забезпечення якості підготовки фахівців.

Програмою конференції передбачено: пленарне засідання; робота секцій відповідно до основних пріоритетних напрямів науково-методичних досліджень учасників конференції.

Планується робота таких секцій:

Секція 1. Планування та організація освітньої діяльності в університеті в умовах адаптивного карантину.

Секція 2. Навчально-методичне забезпечення освітнього процесу та контролю знань студентів в умовах змішаного навчання.

Секція 3. Інноваційні напрямки підвищення педагогічної майстерності та професійної компетентності викладачів.

Секція 4. Застосування онлайн-технологій для якісної підготовки студентів.