📌4 березня 2020 року за ініціативи кафедри економіки, права та управління бізнесом проведено круглий стіл на тему «Особливості захисту інтелектуальної власності»

4 березня 2020 року за ініціативи кафедри економіки, права та управління бізнесом проведено круглий стіл на тему «Особливості захисту інтелектуальної власності», у роботі якого прийняли участь студенти факультету міжнародної економіки. Модераторами заходу виступили к.ю.н. Альона Сергіївна Ткачук та Олег Георгійович Райлян.

Під час круглого столу розглядався український та зарубіжний досвід охорони об’єктів інтелектуальної власності.

Організатори та модератори заходу висловлюють вдячність усім учасникам, які долучилися до обговорення актуальних питань охорони об’єктів інтелектуальної власності та сподіваються на те, що отримані та закріплені знання стануть у нагоді майбутнім фахівцям.