📌 4 вересня 2021 р. відбувся виїзний профспілковий семінар співробітників

4 вересня 2021 р. відбувся виїзний профспілковий семінар співробітників Одеського національного економічного університету до студентського табору «Економіст». У семінарі прийняли участь ректор, проректори, декани факультетів, завідуючі кафедрами та керівники структурних підрозділів. На обговорення були винесені питання визначення пріоритетних напрямків розвитку табору, створення на його теренах навчальної бази для студентів всіх спеціальностей, підвищення привабливості табору для відпочинку студентів і співробітників ОНЕУ, а також його благоустрою.

Були заслухані доповіді із зазначених питань ректора ОНЕУ, д.е.н., професора Ковальова А.І., проректора з наукової роботи, д.е.н., доцента Літвінова О.С., голови профспілкової організації працівників ОНЕУ, к.е.н., старшого наукового співробітника Корольової Т.С., завідуючої кафедрою туристичного та готельно-ресторанного бізнесу, к.е.н., доцента Давиденко І.В.
Із повідомленнями виступили декан факультету міжнародної економіки к.е.н., доцент Беспалов В.М., завідуючий кафедрою економічної кібернетики та інформаційних технологій, д.ф-м.н., професор Якуб Є.С., завідуюча кафедрою мовної та психолого-педагогічної підготовки к.філол.н., доцент Кіршо С.М., завідуюча кафедрою іноземних мов к.пед.н., доцент Керекеша О.В., д.е.н., професор кафедри фінансів Слатвінська М.О., к.е.н. доцент кафедри економіки підприємства та організації підприємницької діяльності Бабій О.М., директор табору Стратуленко В.П.
Всі співробітники мали можливість ознайомитись з умовами проведення занять та відпочинку в таборі та відвідали екскурсію його територією, побували на березі моря та отримали приємні враження від останніх теплих вересневих днів.
За підсумками роботи семінару розроблені пропозиції щодо покращення роботи табору «Економіст» на навчальний рік та наступний період відпочинку.