📌7 грудня 2021 року в Одеському національному економічному університеті відбулось перше засідання Клубу кураторів навчальних груп.

7 грудня 2021 року відбулось перше засідання Клубу кураторів навчальних груп.

Зі вступним словом і привітанням до учасників засідання звернулася ініціатор створення  Клубу, керівник Центру підвищення кваліфікації та сучасних освітніх технологій Лучік Олеся Борисівна.

В обговоренні стратегії ефективної роботи Клубу приймали участь науково-педагогічні працівники кафедр університету: доценти Гаркуша Ю.О., Кошельок Г.В., Мартинова Н.С.; ст. викладачі Кир’язова Т.О., Кузнєцов А.М., Новицький М.В., Піскун А.В.; викладачі Кулікова Є.О., Петрова Ю.Ю.; ст. лаборант Соколова В.В.

За результатами засідання були: 1) виявлені актуальні питання щодо діяльності кураторів навчальних груп; 2) намічені шляхи вирішення основних напрамів роботи Клубу; 3) визначено механізм проведення лекційно-семінарських циклів.