📌9 жовтня 2018 року на факультеті міжнародної економіки було проведено круглий стіл «Актуальні проблеми права інтелектуальної власності»👩‍💼

9 жовтня 2018 року на факультеті міжнародної економіки було проведено круглий стіл «Актуальні проблеми права інтелектуальної власності». Захід присвячено до Дня юриста.

Доповідачами виступили студенти 50 та 58 груп. Під час круглого столу було обговорено питання правового регулювання об’єктів авторського права, реєстрації торговельних марок в Україні та закордоном. Зокрема, студентка Junie Normand виступила з презентацією «Madrid International Trademark System» на англійській мові, під час якої розповіла про особливості міжнародної реєстрації торговельних марок за Мадридською угодою. Організувала круглий стіл к.ю.н., ст. викладач кафедри економіки, права та управління бізнесом Ткачук А. С.