📌​​ОНЕУ запрошує абітурієнтів на навчання за освітнім ступенем «Молодший Бакалавр»👩‍🎓👨‍🎓

​​ОНЕУ запрошує абітурієнтів на навчання за освітнім ступенем «Молодший Бакалавр»!

Молодший бакалавр — це освітньо-професійний ступінь, що здобувається на початковому рівні вищої освіти і присуджується вищим навчальним закладом у результаті успішного виконання здобувачем вищої освіти освітньо-професійної програми.

Умови:

• Термін навчання складає 2 роки.
  • На 1-й курс приймаються вступники на основі повної загальної середньої освіти.
  • Для вступу абітурієнтам необхідно надати сертифікати ЗНО з 2-х предметів (українська мова, математика/географія/історія України/іноземна мова).

Це унікальна можливість :

• отримати сучасну економічну спеціальність, затребувану на ринку праці, в найкращому економічному закладі вищої освіти на півдні України;
  • почати вивчати спеціалізовані предмети з обраної спеціальності вже з 1-го курсу навчання;
  • стати частиною студентського колективу і приймати участь у чисельних заходах різнобарвного студентського життя.

Наша адреса: Одесса, вул. Преображенська, 8.
Телефон приймальної комісії: (048) 723 – 80 – 73