ОНЕУ — навчальний центр і партнер проєкту RapidSkills — безкоштовні навчальні курси від Національної туристичної організації України (NTO.UA)

🎓 RapidSkills — безкоштовні навчальні курси від Національної туристичної організації України (NTO.UA). Мрієте змінити професію? Шукаєте нову роботу? Хочете покращити свої професійні уміння?

Завдяки інтенсивним курсам RapidSkills, навчаючись по три години на день, всього за один місяць, ви опануєте нову спеціальність.

📚 Отримайте необхідний об’єм теоретичних знань і практичних навичок.

В рамках проєкту заплановано проведення ярмарок вакансій із залученням місцевих роботодавців.

Центри навчання працюватимуть на базі профільних університетів в Києві, Одесі, Львові і Полтаві.

Одеський національний економічний університет (ОНЕУ) — навчальний центр і партнер проєкту. 🎓

Навчальні програми: 🏨 Готельне господарство 🍴 Харчове виробництво 🛒 Рітейл

Як розпочати навчання:

1. Ознайомтеся з програмами курсів і календарним планом.
  2. Перейдіть на сторінку реєстрації.
  3. Оберіть навчальний заклад, навчальний курс і дату початку занять.
  4. Введіть контактні дані і завершіть реєстрацію.

Дізнайтесь більше про проєкт RapidSkills 🚀