Аспірантура в ОНЕУ 2023!

Одеський національний економічний університет запрошує приєднатись до наукової спільноти аспірантів та докторантів.

Університет має сильну наукову базу та визнаних вчених, що створює сприятливу атмосферу для наукових досліджень та розвитку науковців. А також активно підтримує молодих вчених у їхніх дослідницьких проєктах та активно сприяє науковим ініціативам.

ОНЕУ активно працює над удосконаленням підготовки кадрів згідно з сучасними вимогами та потребами наукової галузі. дозволяє студентам отримати актуальні знання і компетенції, які стануть в пригоді при подальшій кар’єрі.

Підготовка аспірантів та докторантів для отримання наукових ступенів доктора філософії та доктора наук провадиться за спеціальностями:

051 – Економіка

071 – Облік і оподаткування

072 – Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок

073 – Менеджмент

075 – Маркетинг

076 – Підприємництво та торгівля.

Аспірантура в Одеському національному економічному університеті надає можливість здобути бюджетне місце на всіх спеціальностях. Крім того, університет активно підтримує академічну мобільність, надаючи студентам широкі можливості для участі в міжнародних наукових конференціях, стажуваннях та наукових програмах за кордоном, що сприяє збагаченню наукового досвіду та професійного зростання.

Якщо у вас є мрія про наукову кар’єру та прагнення здобути вищий науковий ступінь у галузі економіки або суміжних дисциплін, аспірантура в Одеському національному економічному університеті може стати найкращим вибором для її реалізації!

Детальніше за посиланням

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *