Чемпіонат з шахів в ОНЕУ. Як все було?

Завершився перший та ювілейний чемпіонат з шахів в Одеському національному економічному університеті, присвячений 120-річчю першої української чемпіонки світу з шахів серед жінок, випускниці ОНЕУ Людмили Руденко.

На урочистій церемонії відкриття турніру був присутній випускник нашого університету, голова правління банку “Восток” та директор Ради Асоціації шахових професіоналів Вадим Вікторович Мороховський.

Чемпіонат відзначився високим рівнем гри та захопливими поєдинками між 12 учасниками. Перемогу здобув Влад Блюмберг, засновник та генеральний директор магазину вин Chateau Grona.

Дякуємо всім, хто взяв участь. Сподіваємося, що цей чемпіонат стане традицією та буде надихати майбутні покоління шахістів досягати нових вершин у цьому інтелектуальному спорті.