📌День кар’єри в ОНЕУ – відкриваємо кар’єрні можливості для молоді у Європейському просторі!

Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадяни взяти участь у Дні кар’єри ЄС, що відбудеться в м. Одеса. «25» квітня 2019. День кар’єри  ЄС проходить рамках проекту «Інформаційна підтримка молодіжних Мереж ЄС в Україні».

Захід  має на меті ознайомлення та поширення інформації про шляхи професійного зростання та кар’єрні можливості для молоді в контексті європейської інтеграції України.

Під час заходу гості зможуть дізнатися про світові/європейські тренди в питаннях професійних компетентностей; про те, як задовольнити попит роботодавців у кваліфікованих кадрах; можливості навчання та стажування. Крім того молодь отримає поради від професіоналів щодо працевлаштування, написання резюме, проходження співбесід, а також зможе провести консультації з представниками комерційних компаній.

Що? «День Кар’єри ЄС»
Де? м. Одеса, вул. Преображенська, 8, Одеський національний економічний університет
Коли? «25» квітня 2019 з 11:00 до 17:00

Організатори:

Інформаційний Центр ЄС ОНЕУ у партнерстві з Відділом маркетингу та зв’язків з роботодавцями