📌День кар‘єри ЄС в ОНЕУ

Шановні викладачі, аспіранти та студенти!

Ми запрошуємо Вас долучитися до круглого столу «Перспективи стратегічного партнерства між ЄС та Україною», який відбудеться в рамках проведення Дня кар‘єри ЄС в ОНЕУ 25 травня 2022 року об 11:00!

У рамках Дня кар’єри ЄС відбудеться Круглий стіл: «Перспективи стратегічного партнерства між ЄС та Україною».
Під час круглого столу експерти обговорять питання європейської інтеграції України і перспективу розвитку партнерства між підприємствами України та країн ЄС у післявоєнний період.
🔹Модераторка: Ірина ШОСТАК, координаторка ІЦЄС ОНЕУ
🔹Спікери:
Представництво ЄС в Україні
Анатолій КОВАЛЬОВ, ректор Одеського національного економічного університету, професор
Ірина КОРОБКОВА, помічник генерального директора концерна BMW в Україні
Представники програми Еразмус + та мереж ЄС

Посилання на трансляцію у Facebook

Також, запрошуємо Вас взяли участь у тренінгах у рамках проведення Дня кар‘єри ЄС ОНЕУ.

Тренерка: Маргарита Загоровська, тренер, провідний фахівець Міського Центру Занятості.

🟦О 13:00. Тема :” Працевлаштування в сучасних умовах”.

Посилання на конференцію

Идентификатор конференции 838-7462-6304
Код доступа 7pVWT1

🟦О 14:30. Тема :” Soft skills для успішної побудови кар’єри”.

Посилання на конференцію

Идентификатор конференции 825-8195-8084