📌День студента!

Шановні студенти!

Сьогодні у всьому світі святкують Міжнародний день студентів. Це свято зближує та об’єднує молодих людей усього світу, бо це день студентської солідарності, що не має меж та кордонів.

Ідея створення міжнародного об’єднання студентської молоді зародилася в Європі наприкінці XIX століття. Істотний вплив на розвиток студентського руху зробили трагічні події осені 1939 року в Чехословаччині. Тоді 17 листопада тисячі студентів міста Праги та їхні викладачі заповнили вулиці міста, протестуючи проти гітлерівської окупації. Багато з них були арештовані, розстріляні, відправлені в концтабори. На світлу пам’ять загиблих студентів Чехословаччини був заснований у 1941 році в Лондоні Міжнародний день студентів.

Майбутнє належить молодим, сповненим життєвої енергії людям. Країні вже сьогодні потрібні ваші знання, ваш реальний внесок у справу державотворення –  велику справу побудови демократичної успішної України. Переконаний, сплине незначний час – і ваші знання та професіоналізм визначатимуть долю держави.

Вітаю вас зі святом, бажаю примножувати свою енергію, неодмінних успіхів у навчанні, нових творчих досягнень, гармонійного духовного та фізичного розвитку. Вірю у ваше щасливе майбутнє, у щасливе майбутнє нашої Батьківщини.

 

 

В. о. ректора ОНЕУ                                                                   Михайло Зверяков

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *