📌День відкритих дверей 2018📢

17 березня 2018 року ОНЕУ відкрив свої двері абітурієнтам та їх батькам!
Одеський національний економічний університет подарував можливість школярам взяти участь в пробному безкоштовному тестуванні з 3 предметів – українська мова, географія та математика.

На Дні відкритих дверей була презентація нових освітніх програм, і після тренінгу в Малій актовій залі абітурієнти та їх батьки у форматі живої бесіди спілкувалися з викладачами, які представили інформацію на електронних носіях, у вигляді презентацій та роздаткового матеріалу для кращого ознайомлення з освітніми програмами!

У Великій актовій залі абітурієнтів та їх батьків привітав Ректорат ОНЕУ. Гості заходу дізналися таку інформацію:

Особливості вступу до ВНЗ та правила прийому в 2018 році в ОНЕУ;
Вартість контракту за 2017 рік;
Міжнародні програми обміну, академічної мобільності і програми подвійних дипломів;
Конкурентні переваги ОНЕУ – нові технології освіти, участь студентів в ділових іграх та бізнес-конференціях, віртуальні підприємства, сучасне інформаційне забезпечення, облаштовані гуртожитки!
• Подробиці дуального освіти «Вчись і працюй» – наявність власного Кадрового агентства та зв’язків з роботодавцями відомих національних та міжнародних компаній.

З ОНЕУ відкрий дорогу в щасливе майбутнє!

Якщо Ви бажаєте подивитися прямий ефір виступу Ректора ОНЕУ Михайла Звєрякова та  згадати День відкритих дверей в ОНЕУ, заходьте на офіційну сторінку ОНЕУ у Facebook!

https://www.facebook.com/officialoneu/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *