📌Для студентів 1 та 2 курсу ФФБС була проведена онлайн зустріч з представниками банківського бізнесу

19 травня 2022 року, кафедрою банківської справи  Одеського національного економічного університету для студентів 1 та 2 курсу факультету «Фінанси і банківська справа» була проведена онлайн зустріч з представниками банківського бізнесу на тему: «Банківництво: сучасне та майбутнє». Доповідачі висвітили актуальні питання функціонування банків під час війни, їх роль у підтримці та відновлення економіки України.

Також серед запрошених лекторів, з дуже цікавими доповідями виступили Лисянський Станіслав – начальник управління інноваційно-торгового бізнесу ПАТ «Банк Альянс», від банку партнера Одеського національного економічного університету ПАТ «Банк Восток» виступив Давидович Ілля – заступник начальника відділу моніторингу фінансових операцій.

Ми пишаємося, що серед наших шановних лекторів є випускники кафедри банківської справи, які досягли певних здобутків у сфері банківництва і зараз працюють на підтримку та відновлення нашої держави, а саме: Поя Ігор – фахівець ІІ категорії з продажу з продажу роздрібних продуктів, виконуючий обов’язки директора Одеського відділення АТ «Альфа-банк Україні», Асаула Катерина – головний менеджер з продажу продуктів приватним клієнтам АТ «Райффайзен банк Аваль», Єгорова Анастасія – аналітик відділу управління ризиками легалізації, управління фінансового моніторингу Департаменту комплаєнс АТ КБ «Південний».

Ми дуже дякуємо нашим банкірам за змістовні доповіді та проявлений інтерес щодо підготовки наших студентів. Ще раз було наголошено про актуальність фахівця з банківської справи.

Ми вітаємо наших банкірів зі святом Дня банківського працівника, яке відбудеться 20 травня 2022 р., бажаємо богатирського здоров’я, незламної волі, благополуччя та як найскорішої перемоги для втілення планів щодо процвітання нашої України!