📌Для студентів, що навчаються в Україні, була проведена лекція Нобелевським лауреатом Джеймсом Хекманом

15.06. 2022 року для студентів, що навчаються в Україні, була проведена лекція Нобелевським лауреатом, американським економістом, професором Чиказького університету Джеймсом Хекманом на тему : «Розробка теорії і методів для аналізу селективних вибірок». Лекцію відвідали студенти та аспіранти Одеського національного економічного університету, які навчаються на спеціальності 071 «Облік та оподаткування». Під час лекції студенти та аспіранти Одеського національного економічного університету отримали відповіді від Джеймста Хекмана щодо питань, які присвячені коректному здійсненню вибірок під час проведення аудиту фінансової звітності. Зокрема, були розглянуті такі питання:

1. Особливості використання кластерного аналізу під час формування аудиторської вибірки;
2. Виявлення відхилень в процесі застосування аудиторських процедур;
3. Екстраполяція результатів аудиторського тестування до генеральної сукупності аудиторської вибірки. Формування аудиторського висновку щодо всієї генеральної сукупності.

Професорсько-викладацький склад кафедри бухгалтерського обліку та аудиту Одеського національного університету та студенти й аспіранти кафедри щиро вдячні Джеймсу Хекману за корисні поради, які він надав, задля підвищення якості навчання професії аудитора!