Добром і допомогою єдині – розміщення осіб з підтоплених районів!

ОНЕУ зі вчорашнього дня підготував для розміщення осіб з підтоплених районів приміщення  для проживання та усі необхідні речі: одяг, постільну білизну, посуд, речі та меблі для маленьких дітей, продукти харчування та воду.

Дякуємо всім небайдужим організаціям, волонтерам, пересічним одеситам, хто відгукнувся на заклик допомогти підготувати гідні умови для українців, що залишились у біді. До пізньої ночі студенти та співробітники ОНЕУ разом з громадськістю сортували речі, прибирали кімнати. І сьогодні з самого ранку перед гуртожитком черга з небайдужих одеситів, що бажають допомогти. Одесити – Ви найкращі!

📍Чекаємо на наших співвітчизників, що потребують допомоги, за адресою: м. Одеса, вул. О. Невського 51-а, Гуртожиток ОНЕУ №2.

‼️Розміщення для осіб з підтоплених територій БЕЗКОШТОВНЕ‼️

На Вас чекають охайні кімнати, усі необхідні речі та продукти, а також теплий прийом до нашої великої університетської родини!

[/vc_column_text]

[/vc_column][/vc_row]