📌Доцент кафедри ЗЕТ та ЕП Даниліна С.О. та доцент кафедри фінансів Коцюрубенко Г.М. реалізували викладацьку мобільність в Університеті прикладних наук в Нисі, Польща.

Наші викладачі активно розвивають міжнародну академічну мобільність та співпрацю між університетами. Нещодавно доцент кафедри ЗЕТ та ЕП Даниліна С.О. та доцент кафедри фінансів Коцюрубенко Г.М. реалізували викладацьку мобільність в рамках ERASMUS+ PROGRAMME STAFF MOBILITY FOR TEACHING в Університеті прикладних наук в Нисі, Польща.

В рамках програми Світлана Олексіївна та Ганна Миколаївна провели лекції англійською мовою для студентів, ознайомилися з матеріально-технічної базою закладу, обговорили можливості поширення та поглиблення співпраці між університетами на зустрічах із керівництвом Офісу міжнародного співробітництва, а також взяли участь у 12th International Staff Training Week на тему: «Кризовий менеджмент – особисті, інституційні та глобальні аспекти».

У даному заході взяли участь понад сорок представників академічного та адміністративного персоналу, у тому числі, було презентовано 24 університети з 16 країн світу, а також проведено ряд тренінгів і дискусійних сесій, які супроводжувалися цікавими обговореннями та дали змогу учасникам здійснити обмін досвідом і різними точками зору.

Досвід, отриманий під час візиту до Університету прикладних наук в Нисі, сприятиме розвитку та розширенню партнерських відносин ОНЕУ із закордонними закладами вищої освіти, обміну досвідом між академічним та адміністративним персоналом, вдосконаленню рівня викладання і проведення наукових досліджень.