📌Доценти кафедри фінансів ФФБС ОНЕУ прийняли участь в V Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції

Доценти кафедри фінансів ФФБС ОНЕУ  Логвіновська Світлана та Курганська Елеонора прийняли участь в V Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференціїПублічне управління та адміністрування: конкурентні виклики сучасності”,  яка відбулася 02 червня 2022 р.(м.Львів) та проводилася з метою обміну досвідом між науковцями й практиками у сфері публічного управління та адміністрування, розширення тематики міждисциплінарних досліджень, підвищення якості виконання наукових розробок, було представлено доповідь на тему “Особливості казначейського обслуговування бюджетних коштів в умовах воєнного стану.