📌Доцентом кафедри фінансів Курганською Елеонорою Іванівною було успішно завершено стажування в Комітеті Верховної Ради України жовтень-листопад 2018 року📄

Доцентом кафедри фінансів Курганською Е.І. було успішно завершено стажування в Комітеті ВР України жовтень-листопад 2018р., в результаті якого було виконано наступні завдання програми підвищення кваліфікації(стажування):

1.      Опрацьовано законодавчу та нормативно-правову базу, здійснено аналітичні дослідження щодо організації роботи Комітету Верховної Ради України.

2.     Оброблено аналітичний матеріал та підготовлено наукову статтю до рецензування та публікації

3.     Розроблено пропозиції в площині виявлених проблемних питань, які  обговорювались на засіданнях Комітету Верховної Ради України.

4.     Зформовано  матеріали, необхідні для підготовки розділу монографії

5.      Прийнято участь в слуханнях Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства 3.10 та 17.10.2018р. щодо субсидіювання населення, де було розглянуто відповідні законопроекти

6.     Прийнято участь в слуханнях Комітету ВР з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення, яке відбулося 7 листопада 2018р, де обговорювалися питання про стан дотримання прав профспілок та організації роботодавців відповідно до конвенції міжнародної організації праці №87

7.     Прийнято участь в слуханні Комітету ВР з питань державного будівництва, соціальної політики, яке відбулося 1 листопада 2018р, де обговорювалися питання з членами делегації Землі Нижньої Саксонії, результатом якої став обмін зарубіжним досвідом в площині питань фінансування та функціонування місцевих громад.