Голосуйте за перейменування вулиці імʼям видатного випускника ОНЕУ Саймона Літмана, основоположника маркетингу

​​Вас вітає ОНЕУ👋🏻

Шановні студенти, викладачі та співробітники ОНЕУ!

📣 Підтримайте голосування за пропозицію перейменувати вулицю Пестеля (Хаджибейський р-н) іменем нашого видатного випускника Саймона Літмана – основоположника теорії маркетингу та міжнародної торгівлі.

📌 Як підтримати пропозицію:

1) Перейдіть на сторінку опитування: https://citizen.omr.gov.ua/discussion/2024-249/

2) Натисніть «ТАК»

3) Пройдіть швидку авторизацію через ID.GOV.UA

Саймон (Семен) Літман – корінний одесит, випускник Одеського комерційного училища 1892 року, який навчався у рідному нам будинку на Преображенській, 8. Він є одним з перших вчених-економістів світу, який ще у 1902 р. почав розробляти основи теорії маркетингу та міжнародної торгівлі.

Випускники нашого університету та їх досягнення заслуговують, бути увічненими в памʼяті та майбутньому міста. Створюймо історію разом💙💪🏼

Ваш Університет👩🏻‍🎓🧑🏼‍🎓