📌Гуманітарна допомога від партнерів ОНЕУ

Шановні колеги!

Пройшло вже більше 100 днів з початку повномасштабного вторгнення, і ми як ніколи сильні та дружні! Цей час показав, що відносини та партнерства, які має наш університет – не тільки на папері. Наші колеги підтримують нас, бажають нам успіху, турбуються за нас. Ми бачимо це у листах підтримки, в новинах, чуємо в телефонних розмовах…
Нещодавно завдяки ініціативі нашого колеги директора Агентства транскордонного співробітництва «Єврорегіон Нижній Дунай» Сергія Капталана ОНЕУ отримав й ще одну партію гуманітарної допомоги від наших друзів, яку буде спрямовано на всіх тих, кому вона є вкрай потрібною. Наша профсоюзна організація подбає про це! А вже сьогодні гуманітарну допомогу отримали студенти з регіонів, у яких тривають бойові дії, та тимчасово окупованих територій, а також тимчасово переміщені особи. 
Від щирого серця ми дякуємо Християнській церкві Filadelfia м. Галац (Румунія) та особливо Пастору церкви – Маріану Ангелу; колезі, доброму другу, професору Ясського Університету імені Олександра Іоана Кузи (Румунія) – Liviu-George Maha та організаціям Round Table Denmark, Round Table Romania та Round Table 18 Iasi; організації «From Bristol with love» From Bristol with Love for Ukraine (Велика Британія). Всій команді та особливо директору організації та почесному консулу Румунії в Англії Развану Константинеску.
Ця підтримка гріє наші серця та нагадує, разом ми – сила, ми все переможемо!
З найкращими побажаннями та великою вдячністю,
Анатолій КОВАЛЬОВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *