Гуманітарна допомога КНП Міському спеціалізованому будинку дитини №1 ОМР

21.11.2023 року адміністрація Одеського національного економічного університету передала гуманітарну допомогу для вихованців КНП Міський спеціалізований будинок дитини №1 Одеської міської ради.

Заклад опікується дітьми від 0 і до 14 років, включно з паліативними групами вихованців, які потребують особливо піклування і догляду. Сьогодні у дитячому будинку зростають і живуть 50 дітей.

Гуманітарна допомога складала усе необхідне для буденного життя і розвитку дити: засоби гігієни, миючі засоби, розвиваючі іграшки, постільна білизна, дитяче харчування.

ОНЕУ дякує усім, хто долучився до благодійної ініціативи подарувати увагу, приємні емоції та допомогти дітям. Ми продовжуємо поширювати добро, задля підтримки ідеї спільності у покращенні якості життя тих, хто потребує особливої уваги та турботи. Ми впевнені, що цей внесок стане прикладом надії та взаємопідтримки для усіх нас у часи негод. Разом ми сила!

[/vc_column_text]

[/vc_column][/vc_row]