📌Коли знаєш як це — навчатися в одному з найкращих університетів Одеси

Коли знаєш як це — навчатися в одному з найкращих університетів Одеси, саме час спробувати повчитися в одному з найпрестижніших університетів Німеччини. Власне, це і зробили студентки 5 курсу кафедри Економіки підприємства та організації підприємницької діяльності Катерина та Поліна Куманови.

Дівчата провели семестр за програмою включеного навчання у Freie Universität Berlin. Нижче знайомтеся з їхніми враженнями.
«Це неоціненний досвід — навчатися в університеті такого високого рівня. Ми дуже щасливі, що цієї зими побачили у соцмережах ОНЕУ оголошення про програму Erasmus+, в якій може прийняти участь кожен студент ОНЕУ і отримати круті можливості для пізнання нових країн, нових підходів до навчання і відкрити для себе кордони практично по всьому світу, отримуючи нових знайомих з різних країн. Ми чудово провели час, незважаючи на те, що на початку програми в Берліні діяли суворі карантинні правила. Дякуючи обставинам, останні два місяці пройшли дуже насичено і значно з меншими обмеженнями. Ми встигали і навчатися, і достатньо багато подорожувати. Рівень викладання університету вартий того, аби спробувати цей досвід у своєму житті. Також, ми почали вчити німецьку мову (навчання було англійською) і, навіть, встигли отримати сертифікати, що підтверджують рівень володіння мовою.
Участь у подібних програмах — це те, що неймовірно мотивує і заряджає на подальший активний розвиток. Це варто спробувати кожному. Нічого не бійтеся. Навіть якщо ви вже на 5 курсі магістратури!».