📌Команда Enactus ОНЕУ виборола ІІ місце в номінації “Екологія” Social Project Awards за проект «Паперовий монстр»🏆

Команда Enactus ОНЕУ виборола ІІ місце в номінації “Екологія” Social Project Awards – це премія в сфері соціальних проектів України, за проект «Паперовий монстр».

Керівник проекту – Таїсія Калмикова, студентка ІІ-го курсу ФЕУП. Керівник команди – Марина Мрук, студентка ІІІ курсу ФЕУП. Наставник команди – д.е.н., проф. М.Д. Балджи.

«Паперовий монстр» – це діючий проект, спрямований на підвищення рівня екосвідомості школярів шляхом проведення інтерактивних уроків у форматі казки про Монстра, що їсть макулатуру. Церемонія нагородження відбувалась 8 грудня 2018 р. в Одеському національному академічному театрі опери та балету.