Конференція на тему «Освіта під час війни – німецько-українська співпраця між екстреною допомогою та майбутнім сценарієм», Берлін (Німеччина)

Проректор з наукової роботи Олекасндр Літвінов за запрошенням від Університету Прикладних Наук Міттвайда (Hochschule Mittweida)  прийняв участь у конференції на тему «Освіта під час війни – німецько-українська співпраця між екстреною допомогою та майбутнім сценарієм», що відбулась у місті Берлін (Німеччина) 27 та 28 вересня 2023 року. У конференції «Освіта під час війни – німецько-українська співпраця між екстреною допомогою та майбутнім сценарієм» прийняли участь представники більше 100 університетів з України та Німеччини, представники Міністерств Освіти та Науки обох країн, керівництво фонду академічної співпраці ДААД, посол України в Німеччині, депутати Бундестагу та інші представники академічної спільноти.

В ході конференції було: представлено результати співпраці, як-от угоду про подвійні дипломи між ОНЕУ та Університетом Прикладних Наук Міттвайда (Hochschule Mittweida), яка була підписана між нашими університетами 07.09.2022; проміжні результати реалізації грантового проєкту «Ukraine Digital», який реалізується ОНЕУ сумісно із Університетом Прикладних Наук Міттвайда (Hochschule Mittweida) від фонду ДААД; обговорено перспективи нових програм співробітництва ОНЕУ із університетами Німеччини

[/vc_column_text]

[/vc_column][/vc_row]