Круглий стіл: Впровадження інноваційно-комунікативних технологій навчання в освітній процес ОНЕУ: проблеми та перспективи розвитку!

КРУГЛИЙ СТІЛ

за темою «Впровадження інноваційно-комунікативних технологій навчання в освітній процес ОНЕУ: проблеми та перспективи розвитку»

Шановні колеги!

Запрошуємо прийняти участь завідувачів кафедр та усіх бажаючих науково-педагогічних працівників для обговорення підсумків опитування щодо використання сучасних  освітніх технологій (мультимедійних ресурсів та on-line платформ) в освітньому процесі ОНЕУ, яке було проведене у квітні 2023 р.
Посилання на зум у прикріпленому листі.
Сподіваємося на плідну співпрацю: НМР, Секція 3 «Освітніх технологій та професійної майстерності викладачів»

Захід відбудеться
20.06.2023 о 13:30

Тривалість заходу 1,5 годи

Доповідачі:

1. Петровська Оксана Михайлівна, доцент кафедри управління персоналом та економіки праці на тема: «Методика викладання з допомогою навчальних кейсів в ОНЕУ»
  2. Шикіна Ольга Володимирівна, доцент кафедра туристичного і ГРБ тема: «Роль неформальної освіти у сучасному університетському середовищі: виклики та можливості»
  3. Ольвінська Юлія Олегівна завідувачка кафедри статистики і систем методів в економіці тема: «Особливості використання мультимедійних ресурсів та он-лайн платформ викладачами кафедри статистики та ММЕ».

Форма проведення он-лайн на платформі Zoom:

Посилання на конференцію Zoom

Код доступу: 354639