Круглий стіл «ДУАЛЬНА ОСВІТА ЯК ІНСТРУМЕНТ ВИРІШЕННЯ КАДРОВОГО ГОЛОДУ»

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі круглого столу «ДУАЛЬНА ОСВІТА ЯК ІНСТРУМЕНТ ВИРІШЕННЯ КАДРОВОГО ГОЛОДУ», який відбудеться у змішаному (онлайн та офлайн) форматі.

Коли: 21 грудня 2023 року о 10.00

ПРОГРАМА ЗАХОДУ

І. Доповіді

1. Дуальна освіта як інструмент покращення практичної підготовки студентів (Літвінов Олександр Сергійович, проректор з наукової роботи Одеського національного економічного університету (ОНЕУ), д. е. н., професор) (10 хв.).
  2. Специфіка підготовки здобувачів за спеціальністю «Підприємництво та торгівля»:

— Грінченко Раїса Володимирівна, завідувач кафедри економіки підприємства та організації підприємницької діяльності, д. е. н., доцент

— Андрейченко Андрій Вадимович, завідувач кафедри економіки, права та управління бізнесом Одеського національного економічного університету (ОНЕУ), д. е. н., професор (5-7 хв.).

ІІ. Панельна дискусія

1. Виклики та перспективи запровадження дуальної форми навчання

Преображенська, 8, аудиторія 111

(або за посиланням ZOOM)