Курси англійської мови Buttercup English Courses для ОНЕУ!

Вітаємо, ОНЕУ!

Курси англійської мови Buttercup English Courses мають цікаву пропозицію для студентів, абітурієнтів, аспірантів та викладачів.

Чому наші курси?

– Індивідуальні заняття та капл-групи:

Разом з нашими викладачами працюємо над тим, що потрібно саме вам. Без зайвого втрачання часу, ефективні заняття за індивідуальним планом.

– Підготовка до іспитів (ЗНО, ЄВІ, IELTS, ВЕС, FCE та ін.):

Міжнародні сертифікати  –  це можливість отримати омріяну посаду в міжнародних та українських компаніях, а підготовка до ЗНО – гарантований успіх на шляху до вступу в найкрутіший університет – ОНЕУ.

– Бізнес-англійська:

Для навчання, для роботи, для швидшого підвищення по кар‘єрних сходах.

– Навчання онлайн, або в офісі на Таїрова, де завжди є світло та стабільний інтернет:

Офлайн та онлайн заняття проходять без перешкод. Також у нас завжди є кава, чай та печиво для настрою і кращого сприймання англійської.

– Спеціальна пропозиція для студентів, аспірантів і викладачів ОНЕУ:

Знижка 10% на весь період навчання в нашій школі!

Дізнаємось подробиці, записуємось на безкоштовне пробне заняття, встигаємо обрати зручний час за телефоном +380972442286 (Telegram, WhatsApp, Viber), або в дірект на нашій сторінці в Instagram https://instagram.com/english.buttercup?igshid=MWI4MTIyMDE=

До зустрічі!