Лекція стейкхолдеру ОНЕУ – Сергія Федченко

Випускник і стейкхолдер ОНЕУ Федченко Сергій знову завітав до стін факультету менеджменту, обліку та інформаційних технологій зі своєю лекцією для першокурсників.

Він є засновником потужної страхової компанії України “ЛОГІСТИК ІНШУРЕНС ОНЛАЙН” (Lion Broker), яка є страховим брокером, що пропонує комплексну підтримку та оптимальні рішення у сфері страхування на основі довгострокових партнерських відносин. Тому гість з радістю поділився своїм баченням конкуренції у сфері страхування та нюансами відкриття бізнесу на власному досвіді.
Із студентами Сергій обговорив перспективи працевлаштування за кордоном та затребувані сфери роботи після університету.
Багато уваги у доповіді було приділено темі ідеального працівника. Наш гість поділився власним баченням навичок такого працівника. А також розповів про сучасну тенденцію дефіциту співробітників. Ну а майбутні засновники власних компаній почули про навички діловодства та побудови довірчих відносин не лише з працівниками, а й із клієнтами.
Наголосив й на тому, що англійська мова – дуже важливий skill не лише у житті, а й у кар’єрному шляху.
«Для тих, хто відмінно знає англійську мову, цінник заробітної плати може підніматися в два рази, а нерідко і більше» – зазначає Сергій.
Можемо із впевненістю сказати, що наші студенти отримали мотивацію для подальшого розвитку.
Ми дуже цінуємо підтримку Федченка Сергія та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!