📌Лекція в ОНЕУ від одного із найрейтинговіших українських економістів – Романа Шеремети.

“29 вересня наш університет відвідав один із найрейтинговіших українських економістів, професор університету Кейс Вестерн Резерв (США) Роман Шеремета. Учень Нобелівського лауреата, творця експериментальної економіки Вернона Ломакса Сміта, вдруге відвідує наш ОНЕУ. Перший раз ми приймали його разом з самим Верноном Смітом в стінах нашого університету три роки тому. Залишаючись вірним експериментальної економіці, Роман прочитав прекрасну лекцію для студентів і професорів “Економіка постпандеміі», природно з дотриманням всіх вимог і обмежень МОН та МОЗ. На круглому столі для наших університетських вчених пообговорювати питання активізації вузівської науки. Шкода тільки, обмеження не дозволили вмістити в конференц зал всіх охочих.”, – поділився на своїй сторінці Facebook проректор з наукової роботи – Маслов Юрій Костянтинович.

📍Репортаж з місця подій