📌Літня школа «Міжнародні інвестиції»🇩🇪

В цьому році вже втретє на базі Одеського національного економічного університету відбувалась Українсько-німецької літня школа «Міжнародні інвестиції» за співучастю Університету ім. Отто фон Ґеріке у Магдебурзі, ОНЕУ таНаціонального технічного університету «Харківський політехнічний інститут».

Лекції та тренінги проводили викладачі – представники ВУЗів-партнерів, а участь приймали студенти, які навчаються у цих університетах. Протягом тижня (з 23.09.18 по 2.10.18) студенти удосконалювали свої знання та навички у розробці бізнес-плану. У цьому році студентам для опрацювання було запропоновано найсучасніші сфери бізнесу, зокрема сучасна зубна клініка, смарт-кухня, цифрова аудіо реклама, використання дронів.

З боку ОНЕУ у Літній школі  приймали участь 10студентів 4, 5 і 6 курсів ФЕУП.