Маркетинг в епоху великих змін: свято маркетингу на честь дня народження Саймона Літмана

ОНЕУ запрошує на свято маркетингу на честь дня народження Саймона Літмана – засновника світової школи маркетингу, випускника ОНЕУ 1892 року.

📍Коли?

13 жовтня 2023, п’ятниця

📍Місце проведення:

-Готель Radisson Hotel City Centre Odesa

Конференц-зал: Odesa (зал розташований на -1 поверсі (в укритті))

📌м. Одеса, вул. Дерибасівська, 23, Красний провулок, 1

✅ Реєстрація по формі

📍Тематики зустрічі:

-“Маркетинг в епоху великих змін”📈

– Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених «Глокалізаційні аспекти інноваційного розвитку економіки»

📌Жива зустріч+ ONLINE трансляція

📍Програма заходу офлайн режиму:

12.00 – 13.00 Opening speech

13.00 – 15.00 Панельні дискусії з питань трансформації продукту, маркетингу та економічної діяльності на внутрішніх та зовнішніх ринках с запрошеними експертами:

📝Спікери заходу:

▫️Ігор Окландер, засновник та директор MIM:AGENCY, директор з маркетингу групи компаній Infomir к.е.н, досвід виводу на ринок та просування українських продуктів в понад 150 країні світу.

▪️Марк Сигел, керівник проєктів з глобальної безпеки та стійкості, керівник Програми MBA  з внутрішньої безпеки Державного Університету Сан-Дієго, США

▫️Марія Брезицька, директорка першого і єдиного в місті  Wellness SPA-центру «Формула», під її керівництвом центр був багаторазово відзначений національними та міжнародними галузевими преміями. Спікер профільних конференцій.

▪️Кирило Соляр, засновник креативної дизайн-агенції Solar Digital і IT аутсорсингової компанії, співзасновник міжнародного сервісу онлайн-букінгу яхт Sailica.

▫️Вадим Друмов, CEO/CO-Founder у Комп’ютерна школа Hillel.

🔸Представники компанії ZEZMAN — міжнародний інвестиційно-девелоперський холдинг, який займається ефективним розвитком територій шляхом створення житлових та комерційних проектів.

🔹Представники компанії Ribas Hotels Group — перша готельна мережа України, яка впровадила технологію передачі даних через штриховий код програми «Дія».

📍Проведення Online

15.30 – засідання секцій всеукраїнської науково-практичної конференції молодих вчених «Глокалізаційні аспекти інноваційного розвитку економіки»

1. Інноваційний розвиток та відтворення суспільного капіталу

2. Проблеми організаційно-економічного та правового забезпечення управління бізнес-процесами