Меморандум про співпрацю ОНЕУ з Варшавською школою економіки

Відбулося підписання меморандуму про співпрацю між Одеським національним економічним університетом та Варшавською школою економіки.

Під час онлайн-зустрічі ректор ОНЕУ, доктор економічних наук, професор Анатолій Іванович Ковальов та ректор Варшавської школи економіки Piotr Wachowiak обговорили напрямки спільної діяльності. Сторони зобов’язалися сприяти реалізації спільних програм та проєктів, підвищуючи якість економічної освіти.

Варшавська школа економіки співпрацює з ОНЕУ вже кілька років. Аспіранти ОНЕУ регулярно відвідують літні школи для аспірантів і молодих науковців у SGH, включаючи організовані Школою докторантів SGH. У 2021 році ректор ОНЕУ Анатолій Іванович Ковальов приймав делегацію Конференції ректорів академічних шкіл Польщі (KRASP) в Одесі та брав участь у польсько-українських зустрічах ректорів.

Меморандум відкриває нові можливості для обміну знаннями, спільних наукових досліджень та міжнародної співпраці, що зміцнить позиції обох університетів у глобальній академічній спільноті.