Меморандум про взаємодію та співробітництво: ОНЕУ та Держмитслужба

Наразі Одеський національний економічний університет є одним із провідних закладів вищої освіти України, що готує висококваліфікованих фахівців з економіки та проведення досліджень усього спектру економічних проблем для підприємств, організацій, установ, територіальних органів виконавчої влади, у тому числі в сфері митної справи.

29 грудня 2023 року Одеський національний економічний університет (ректор, д.е.н, професор Анатолій Ковальов) та Держмитслужба України (в.о. начальника Одеської митниці Сергій Гринчишин за дорученням очільника Держмитслужби Сергія Звягінцева) в рамках заходів, направлених на зміцнення освітньої та дослідницької співпраці, уклали Меморандум про взаємодію та співробітництво.

Меморандумом передбачено, зокрема,  підвищення ефективності підготовки фахівців з вищою освітою, проведення спільних наукових досліджень в галузі митної справи, поглиблення професійної орієнтації здобувачів вищої освіти Університету, їх практичної підготовки до роботи в апараті Держмитслужби та її територіальних органах.

Сподіваємося, що 2024 рік стане не лише роком Перемоги, а й роком нових можливостей для наших здобувачів.

[/vc_column_text]

[/vc_column][/vc_row]