Міська влада відвідала херсонців у другому гуртожитку ОНЕУ!

14.06.2023 Сьогодні другий гуртожиток Одеського національного економічного університету відвідав мер міста Одеси Геннадій Труханов, сумісно з головою Київської районної адміністрації Сушковим Володимиром і першим заступником голови Київської районної адміністрації Проданчук Тетяною.

Вони відвідали громадян Херсонської області, котрі були вимушені переїхати до Одеси, через затоплення регіону в наслідок підриву Каховської ГЕС. Міська влада поспілкувалась з ректором університету Ковальовим Анатолієм Івановичем та проректором — Плахотним Олександром Анатолійовичем, котрі завідували розміщенням потерпілих. Геннадій Труханов особисто приділив свою увагу і поцікавився умовами нового життя прибулих громадян, а також запропонував допомогу у процесі влаштування в одеські дитячі садки та школи для маленьких херсонців.

Також для дітей міською адміністрацією буде заплановано ряд розважальних виїзних заходів аби нові враження допомогли хоча б на мить забути про життя у війні.

Загалом у гуртожитку зараз розміщено 70 дорослих і 19 дітей з Херсонщини. Ще 40 внутрішньо переміщених осіб було поселено до подій з затопленням сусіднього регіону. Адміністрація та студенти ОНЕУ активно продовжують роботу на гуманітарному фронті й щоденно прикладають чимало зусиль та часу, аби допомагати тим, хто цього потребує. Разом до Перемоги! Все буде Україна!

Відеорепортаж за посиланням

[/vc_column_text]