📌Молоді вчені ОНЕУ представили проект науково-дослідної роботи на конкурс МОН📑

Колектив молодих вчених Одеського національного економічного університету представив проект науково-дослідної роботи на тему “Формування нових інститутів фінансово-економічного розвитку об’єднаних територіальних громад в Україні” до участі в Конкурсі проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених, який щорічно проводить Міністерства освіти та науки України . Відповідно до умов Конкурсу, в ОНЕУ пройшов 1-ий його етап, за результатами якого до подальшої участі  було рекомендовано проект під керівництвом д.е.н., доц. Н.В. Сментини за конкурсною секцією “Економічні перетворення; демографічні зміни та благополуччя суспільства”.

Проект спрямовано на концептуалізацію створення та функціонування інституційного забезпечення ефективної акумуляції, розподілу, перерозподілу та контролю за фінансовими ресурсами в розпорядженні ОТГ задля досягнення високих стандартів сталого розвитку суспільства. Основна гіпотеза полягає в тому, що інвестиційні інструменти ефективно реалізуються саме через профільні місцеві інститути управління фінансовими ресурсами.

До авторського колективу увійшли провідні викладачі (віком до 35 років) з кафедр банківської справи, ЗЕТ і ЕП, ЕПУБ, фінансів, ФМФР. Реалізувати науковий доробок планується впродовж 2020-2021 рр., загальний кошторис перевищує 700 тис. грн. Проект розглянуто й погоджено рішенням Вченої ради Одеського національного економічного університету від 30 серпня 2019 р. (протокол № 1). Детальна інформація представлена у додатку.