📌Молоді вчені ОНЕУ взяли участь у роботі ІІ дня школи молодого науковця ООДА 6 травня

Молоді вчені ОНЕУ Кулікова Єлизавета, Тарасова Христина, Фіалковська Анастасія, Новак Ганна, Мостова Катерина, Жамбей Тетяна взяли участь у роботі ІІ дня школи молодого науковця ООДА 6 травня, яка була організована Радою молодих вчених при Одеській обласній адміністрації у партнерстві з Науковим товариством Одеського державного екологічного університету при підтримці Департаменту освіти і науки при ООДА.

Зустріч була насичена цікавими та змістовними виступами спікерів.

Першою корисними порадами в SMM поділилася Ангеліна Докус – заступник голови РМВ ООДА, голова НТ ОДЕКУ, кандидат географічних наук, науковець в ОДЕКУ та Leibniz Institute of Freshwater Ecology and Inland Fisheries (IGB). Спікерка наголосила на важливих акцентах в SMM та презентації своєї діяльності в соціальних мережах.

Ірина Павлова – випускниця-гідролог ОДЕКУ 2015 р., працівник Збройних Сил України Інституту ВМС НУ «ОМА», SMM-спеціалістка, розкрила свої секрети в SMM продемонструвала лайфхаки сторімейкерства та продемонструвала приклади створення контент-плану.

«ВІД ПРОСТОЇ ІДЕЇ ДО ЕФЕКТИВНОЇ КОМЕРЦІАЛІЗАЦІЇ. НА ПРИКЛАДІ ПРОЄКТУ «Мій щасливий навчальний рік»  – тема спічу Наталії Маслій , голови РМВ ООДА, доктора економічних наук, професора кафедри світового господарства та міжнародних економічних відносин Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова. Пані Наталія розкрила особливості формування підприємницького мислення та покроково обґрунтувала можливості та перешкоди втілення власного проєкту.

В кінці зустрічі учасники мали  можливість поспілкуватися та обмінятися досвідом.